HAKKIMIZDA;

MİRAMAK

Hikayemiz

1981 yılında elektrikli ürünler satış ve pazarlama faaliyetleri ile başlayan 1999 yılında dayanıklı tüketim ürünleri sektörüyle devam eden 2005 yılında Manyetik Kireç Önleme sistemlerinin üretim ve satış faaliyetlerini ekleyerek ülke çapında faaliyet gösteren bir yapıya dönüştük. Ana faaliyet konumuz Manyetik Kireç Önleme sistemleri olmakla birlikte 2009 yılında öğrenci apart evleri ve 2015 yılında otel 2020 yılında otomobil alım satım ve müteahhitlik hizmetlerini de bünyemize katarak ticari faaliyetimizi sürdürmekteyiz.

Uzun süredir manyetik alanın sudaki mineraller üzerindeki etkisi üzerinde çalışıyor, uluslararası literatür ve kaynaklardan yararlanıyoruz. Bugüne kadar yaptığımız birçok uygulama ile kireç oluşumunu önlemede kesin olan sonuçlar elde ettik ve ihtiyaç duyulan her alanda uygulanabilen ürünler geliştirdik. Endüstriyel tasarım patentli ürünlerimiz ile büyük sanayi kuruluşlarında, yaşam sitelerinde, tatil köylerinde, tarım sektöründe, köy ve ilçe ana girişlerine uygulanabilen ürünler tasarlayıp hayata geçirdik ve Türkiye genelinde suyun olduğu her yere dokunmayı başlıca görev bildik.

2010 yılından bu yana “suyun olduğu her yerdeyiz” sözü şirketimizin mottosudur.

Neden Farklıyız?

VİZYONUMUZ

Faaliyette bulunduğumuz coğrafyada sudaki kirecin olumsuz etkilerini önleyen en iyi şirket olmak.

 MİSYONUMUZ

Satışını yaptığımız ürünlerin, sudaki kireçten etkilenen tüm kişi ve kurumları ; emek, zaman, maliyet yükünden kurtarıp, zararlı kimyevi ürünlerden uzak, doğayla dost, kirecin zararlı etkilerinden arınmış mutlu paydaşalar yaratmak .

HEDEFLERİMİZ

Büyümek ve Liderliğimizi sürdürmek,

Her zaman ulaşılabilir ve sonuç odaklı hizmet sunmak

Ulaşılabilir maliyette ve kolaylıkta olmak,

Tüm paydaşlarımızla birlikte, sağlıklı iletişim, etik değerler ve verimli iş birliktelikleri ile çalışarak memnuniyet  ve devamlılığı sağlamak

Merkez Ofis

Abacı mh. Bolbolcu sk. No:1 Balıkesir / Bigadiç

Üretici Şube

İskele mh. Atatürk Cd. 3 sk. No: 2-B Balıkesir/ Altınoluk

İmalat Üretim

Balıkesir Sanayi Sitesi