Anasayfa » Manyetik Kireç Önleyici Fiyatları

Manyetik Kireç Önleyici Fiyatları

Manyetik Kireç Önleyici Fiyatları

Manyetik Kireç Önleyici Fiyatları

Manyetik Kireç Önleyici Fiyatları belirlenirken, belli kriterler vardır. Kullanılan mıknatıs, ürünün kalitesi, ürünün çapı, ürünün uzunluğu, ürünün markası, işçilik, nakliye, pazarlama giderleri ve kullanım alanı gibi kriterler vardır.  Manyetik kireç önleyicilerde esas olan kullanılacak yerin boru çapıdır. Boru çapına göre ürün kullanılması verimliliği arttıracaktır. Boru çapı ile aynı manyetik kireç önleyici kullanımı basıncı da değiştirmeyecektir.  Binaların girişine uygulanan kireç önleyiciler ile daire girişinde kullanılan kireç önleyiciler arasında giriş çapı ölçüsü farkı vardır. Daireler genel olarak ½”inç ve ¾”inç olmaktadır. Bina girişleri ise binanın büyüklüğüne bağlı olarak 1”inç ve daha üstüdür. Buna göre manyetik kireç önleyici fiyatları değişiklik gösterecektir.

Manyetik Kireç Önleyiciler ortalama makine tipleri 100tl gibi başlamaktadır. Daire kullanımı için olan ürünler 500tl ile 800tl arasındadır. Manyetik Kireç Önleyicilerde 1”inç ve üzerinde Sanayi tipi Manyetik Kireç Önleyici denmektedir. Sanayi tipi Manyetik Kireç Önleyicilerin fiyatları 1500tl den başlamaktadır. Manyetik kireç önleyiciler bulaşık makinasında kullanılacağı gibi bir köy girişinde de kullanılabilmektedir. Manyetik kireç önleyiciler herhangi bakım maliyeti olmadığı için ekonomik ürünlerdir. Yalnızca bir kere taktır ve 50 yıl kullan. Kireçli su makinalar ve tesisat için zararlıdır. Bu yüzden bu ürünlerden mutlaka taktırmalısınız. Manyetik Kireç Kırıcı kullanımı ile hem çamaşırlar hem de bulaşıklarınız daha temiz olur. Manyetik kireç önleyicilerin montajı basittir. Herhangi bir su tesisatçısı montajını sağlamaktadır. Manyetik kireç önleyici alırken firmanın güvenirliğine dikkat edin. Ürünün arkasında duran firmalarla alışveriş yapmanız sizler için daha iyi olacaktır. 18 yıldır manyetik kireç önleyici üreticisi olan Miramak ürünlerine göz atabilirsiniz.

Siz de Dairenize Manyetik Kireç Önleyici Taktırmak İstemez Misiniz? Daire için en büyük Manyetik Kireç Önleyiciyi incelemek için tıklayınız.